Scena mitologiczna, 1956
10 000 - 15 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
10 000 - 15 000 zł
19,3 x 26,6 cm w św. p-p.
litografia
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Picasso / le 27.12.56." (ołówkiem)
Datowanie
1956
Proweniencja
pieczęć w otoku l. d.: "Galerie Mathias Fels PARIS";
opisany na odwrocie: "Galerie Mathias Fels / PARIS / Pablo Picasso / La Suite Vollard" (drukiem)