Ognisty taniec
3 500 - 4 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 500 - 4 500 zł
37,2 x 55,5 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Cramer P., Catalogue raisonné, Maeght Publisher, Geneva, nr referencyjny: 83, s. 228-9.; Joan Miró Lithographs, vol. II, Maeght Publisher, Paris, nr 341, s. 216.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
na odwrocie papieru drukowany tekst w języku francuskim
Wydana przez: Maeght Éditour, 1963