Do Odysei Kazandzakisa
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
30 x 23 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
Litografia do Odysei Kazandzakisa - bohaterskiego eposu greckiego pisarza, poety i dramaturga Nikosa Kazandzakisa, będąca nawiązaniem do Odysei Homera i jej dalszym ciągiem.