Duch cyrku
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
31,7 x 24,2 cm (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [III], Monte Carlo 1962-1968, nr 392.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: F. Mourlot dla Éditions André Sauret, Monte-Carlo, 1963.