Wiosna
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
34 x 25 cm w św. p-p.
litografia barwna
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Grafika pochodzi z „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku przez Mourlot Frères.