Okładka do magazynu „Derriére le Miroir”
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
37 x 54,7 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Cramer P., Marc Chagall, Catalogue raisonné. Geneva, Listed and illustrated as nr 239.
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
napis z płyty u dołu: "DERRIERE LE MIROIR" oraz jako część kompozycji: "MIRÓ"
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paris 1978