Portret kobiety, z cyklu: Góngora
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
38 x 28 cm (arkusz)
litografia/papier czerpany
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso"
Bloch G., Picasso 1904-1967: Catalogue of the Printed Graphic Work, Wittenborn Art Books, 1971, nr 493.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "612/800" (ołówkiem);
na odwrocie: "PABLO PICASSO / GONGORA / Planche IX / Visage de femme a la chevelure / abondante / (26.2.47) / Ete tiree a 800 exemplaires. Tous les exemplares ont ete numerotes / Copyright by S.P.A.D.E.M. 1972"
Wydana przez: S.P.A.D.E.M, Paryż 1972.
Litografia wg ryciny z cyklu Góngora.