Kolos Rodyjski
8 000 - 12 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
8 000 - 12 000 zł
75,3 x 53 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1069.
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "210/225"