Portret - praca dwustronna
4 000 - 5 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
4 000 - 5 000 zł
35,3 x 26,3 cm (arkusz)
litografia
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty l. d.: "Henri Matisse / 7/38"
Proweniencja
na odwrocie litografia barwna Paula Klee przedstawiająca głowę dziecka
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1939.