Dama w kapeluszu
3 000 - 4 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 000 - 4 000 zł
35,3 x 26,3 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty l. d.: "Henri-Matisse 35"
Proweniencja
na odwrocie drukowane napisy