Orzeł łaski, Czyściec, Pieśń IX, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
32,8 x 26,2 cm (arkusz)
druk litograficzny
Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1039-1138.
Proweniencja
u dołu stempel: "Dali" i dat. z płyty (słabo czytelne);
na odwrocie napis: "PURGATORIO TAV. 9"