Dawid i Batszeba
8 000 - 10 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
8 000 - 10 000 zł
35,2 x 26,2 cm (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [I], Monte Carlo 1960, nr 132 i 135.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
na odwrocie litografia czarno-biała z ujęciem profilu
Referencja biblijna: 2. Sam 11, 1-12, 24