W cyrku
4 000 - 5 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
4 000 - 5 000 zł
32 x 25 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia
Sygnatura
sygn. p. d.: "De Toulouse - Lautrec" (ołówkiem)
Proweniencja
Musėe d’Albi, France
oznaczenie egzemplarza l. d.: "329-500" (ołówkiem);
drukowany napis l. g.: "© Copyright by Musėe d’Albi, France";
na odwrocie kartka z informacjami o pracy w j. angielskim
Wydana przez: F. Mourlot, Paryż, 1952.