Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
8 000 - 10 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
8 000 - 10 000 zł
ok. 76,2 x 54 cm (arkusz)
litografia/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "2/50" (ołówkiem)