Sześć mieczy
7 000 - 9 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
7 000 - 9 000 zł
55,8 x 42,8 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Albert Fields, 182.
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "EA" (ołówkiem);
- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: “Six Eprees” aus der Serie “Thelyl Staurt Tarot Suite” / Ausgabe: 1978 jh. E.A, Bleistift signiert / Blattgroße: c. 60 x 45 cm, Druckgröße c. 46,8 x 31,8 cm. / Papier: Rives / Literatur: Albert Fields, (182) / 1500 euro."
- oznaczenie: "6" (ołówkiem, w kole)