Niebieski
3 500 - 4 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 500 - 4 500 zł
35,6 x 26,3 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty u dołu: "H MATISSE 52"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.