Kompozycja III, z serii: California, 1962
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
26 x 35,7 cm
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso"
Datowanie
1962
Proweniencja
datowany i opisany z płyty l. d.: "III / I.8.57.";
edycja Cerde de Art.