Zebranie Bogów, z cyklu: Odyseja
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
37 x 28,5 cm w świetle ramy (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [V], Monte Carlo 1984, nr 754.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Berlin
Wydana przez: Daco-Verlag Günter Blase, 1989