Owernia
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
53,2 x 36,8 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali"
Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1230.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)
Wydana przez: Dreager Fréres/Matthieu, 1969.