Głowa
3 500 - 4 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 500 - 4 500 zł
56,6 x 38,2 cm (arkusz)
akwaforta, akwatinta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Torres Masip /80" (ołówkiem)
Proweniencja
Tarragona, Hiszpania
oznaczenie l. d.: "P/A" (ołówkiem)