Krajobraz, z cyklu: Cztery pory roku
7 000 - 9 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
7 000 - 9 000 zł
ok. 53,8 x 67,5 cm
litografia barwna/papier Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1362.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
oznaczenie egzemplarza l. d.: "133/195" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d. z koroną i krzyżem: "DALI / 1971"
Wydana przez: Les Heures Claires, 1972.