Dwie kozy
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
33,5 x 27,5 cm
litografia
Sygnatura
sygn. p. d.: "Ma.(?) Chagall" (stempel grafitowy); sygn. z płyty l. g.: "Chagall"
Stan zachowania: zagrzybienia papieru
Proweniencja