La Mélodie Acide 5
3 500 - 4 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 500 - 4 500 zł
33 x 25 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Miró"
Joan Miró Lithographs, vol. VI, 1976-1981. Maeght Editeur, Paris 1992. Listed and illustrated as catalogue raisonné nr 1216.
Proweniencja
Galeria-F, Kranenburg
oznaczenie egzemplarza l. d.: "H. C" (ołówkiem)
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980.