Abstrakcja geometryczna
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
37 x 55 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, USA
na odwrocie oprawy pieczęć (nieczytelna) oraz napis "Calder" (ołówkiem)
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1961.