Para, 1979
3 000 - 4 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 000 - 4 000 zł
70 x 50 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Chagall" (ołówkiem)
Datowanie
1979
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l .d.: "141/300" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris"