Giganci, Piekło, Pieśń XXXI, z cyklu: Dante, Boska Komedia
10 000 - 15 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
10 000 - 15 000 zł
29,2 x 21,7 cm w św. p-p. (arkusz)
drzeworyt barwny
Sygnatura
sygn. l. d.: "Dali" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "E. A." (ołówkiem);
u dołu stempel: "Dali";
na odwrocie certyfikat w języku angielskim odręcznie podpisany z datą 12.11.1970 (na dokumencie dopisany tekst ołówkiem - słabo czytelny) oraz nalepka z opisem: "DIE GÖTTLICHE KOMÖDIE / Die Riesen / Hölle - 31. Gesang / Farbholzschnitt / Paris - 1960"