Żaba - projekt dla WWF
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
57 x 38 cm (arkusz, krawędzie rwane)
druk
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"
Proweniencja
oznaczenie ezgemplarza l. d.: "74/100" (ołówkiem);
znak wodny p. d.: "Arches / FRANCE";
napis tłoczony l. d.: "GEORGES / ISRAEL / EDITEUR";
- pieczątka: "… Gallery New York / …West 25th Street / … York NY 10001";
- pieczątka: "Leo Castelli / NEW YORK"