Bukiet kwiatów
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
48,8 x 37,8 w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Kisling" (ołówkiem); sygn. z płyty l. g.: "Kisling"
Stan zachowania: zagrzybienia papieru
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "31/100" (ołówkiem)