Allegory of an American
3 000 - 4 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 000 - 4 000 zł
66 x 50 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Dalí"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "MCLXXXIX / MM";
pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí";
znak wodny p. d.: "BFK RIVES / FRANCE"