Akty kobiece
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
ok. 42,2 x 33,2 cm (arkusz)
litografia/papier czerpany
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "828/1200" (ołówkiem)