Kompozycja - praca dwustronna
4 000 - 6 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
4 000 - 6 000 zł
34,4 x 52,2 cm w świetle ramy
litografia barwna
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie jednobarwne weduty miejskie
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1952.