Król - praca dwustronna
8 000 - 10 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
8 000 - 10 000 zł
35,3 x 53 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty monogramem p. d.: "HM"
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
- sygn. z płyty monogramem: "HM";
- kompozycja barwna
- napis drukowany: "LA TRISTESSE DU ROI / PAR / HENRI MATISSE"
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.