Charon przekraczający Acheron
10 000 - 12 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
10 000 - 12 000 zł
32 x 23,8 cm w św. p-p. (arkusz)
drzeworyt
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "E. A"