Portret abstrakcyjny
1 500 - 2 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
1 500 - 2 000 zł
29,5 x 28 cm św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Proweniencja
kolekcja prywatna, Francja