Kompozycja IV, z serii: California, 1962
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
26 x 35,7 cm
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "Picasso"
Datowanie
1962
Proweniencja
dat. i opisany z płyty p. g.: "I.8.57. / IV";
edycja Cerde de Art.