Rozdarcie
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
50 x 70 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Keith Haring"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "50 (90?)/150";
stempel z płyty z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC.";
pieczęć tłoczona z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC."