Kobiety
1 500 - 2 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
1 500 - 2 500 zł
ok. 65,5 x 47 cm (arkusz, krawędzie rwane)
akwaforta
Sygnatura
sygn. p. d.: "Leonor Fini" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "84/250" (ołówkiem);
na odwrocie arkusza oznaczenia ołówkiem;
na odwrocie pracy wklejka z opisem grafiki w języku niemieckim