Kobieta w kwiecistej bluzce
2 500 - 3 500 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 500 - 3 500 zł
34,2 x 24,5 cm w św. p-p. (arkusz)
heliograwiura
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty p. d.: "Henri Matisse …[?]7"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: Draeger Frerés dla Tériade, Paryż 1937