Odyseusz i syreny
10 000 - 15 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
10 000 - 15 000 zł
72 x 52,8 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem?)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "83/195";
pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí"