Potok - praca dwustronna
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
34,4 x 52,2 cm w świetle ramy
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "andré masson"
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie kompozycja abstrakcyjna
Wykonana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1952.