Akt kobiecy, studium do Les Demoiselles d'Avignon
13 000 - 15 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
13 000 - 15 000 zł
53 x 37 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "Picasso"
Proweniencja
Galeria Michelle Champetier, Francja
napis z płyty p. d.: "Manneret Grar. Bellini Imp.";
oznaczenie egzemplarza i odręczny napis p. d. poniżej kompozycji: dedykacja, data wydania i podpis wydawcy (częściowo czytelny): "V/L / A claudine, cet… / … 1978 / … "(ołówkiem)
Wydana przez: Manneret Grar. Bellini Imp.
Obraz olejny przedstawiający ten motyw jest wystawiony w berlińskim Museum Berggruen.