Koła
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
37,5 x 55,5 cm
litografia barwna
Stan zachowania: na środku pionowe zgięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.