Zestaw artystyczny
2 500 - 3 500 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
2 500 - 3 500 zł
51,5 x 69,7 cm
technika mieszana
Sygnatura
sygn. p. d.: "Whielki Krasnal"; sygn. i dat. na pędzlu: "Whielki Krasnal The Krasnals 2019"; sygn. na odwrocie: "Whielki Krasnal"
Datowanie
2019
Proweniencja: