10

Wenecja

ID: 274

2 500 - 3 500 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

70 x 40,2 cm w świetle ramy

olej/płótno

napis l. d. słabo czytelny: Turek [?]

Proweniencja: