Wenecja
2 500 - 3 500 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
2 500 - 3 500 zł
70 x 40,2 cm w świetle ramy
olej/płótno
napis l. d. słabo czytelny: Turek [?]
Proweniencja: