25

Game for one

ID: 393

70 000 - 90 000 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

64 x 64 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "game for one / winiarski ‘88"

Datowanie

1988

Proweniencja:

- kolekcja prywatna, Polska