Game for one
70 000 - 90 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
70 000 - 90 000 zł
64 x 64 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "game for one / winiarski ‘88"
Datowanie
1988
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Polska