Pejzaż zimowy
3 000 - 4 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
3 000 - 4 000 zł
16 x 34,5 cm w św. p-p.;
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
Nastrojowy pejzaż autorstwa krakowskiego malarza. Sygnowana, niewielkich rozmiarów kompozycja namalowana została swobodnymi pociągnięciami pędzla. Górski krajobraz w zimowej aurze to jeden z ulubionych motywów malarstwa artysty.
Proweniencja: