47

La Danse (Dante, Les Servantes)

ID: 532

9 000 - 11 000 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

57 x 43,6 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "333/375";

u góry stempel: "Dali"

Proweniencja: