La Danse (Dante, Les Servantes)
9 000 - 11 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
9 000 - 11 000 zł
57 x 43,6 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí"
oznaczenie egzemplarza l. d.: "333/375";
u góry stempel: "Dali"
Proweniencja: