24

Chance vertical game 5 x 5

ID: 390

40 000 - 50 000 zł

30 kwietnia 2020 godz. 15:30

130 x 5 x 3,5 cm

akryl, ołówek/deska

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "chance/ vertical / game / 5 x 5 / winiarski / 81"

Obiekt wystawiany: Muzeum Modern Art Fulda, Hünfeld

Datowanie

1981

Certyfikat autentyczności wydany przez spadkobierczynię artysty.

Proweniencja:

- kolekcja Gerarda Jürgena Bluma (do 2000 roku)

- kolekcja prywatna, Berlin