Zima
7 000 - 9 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
7 000 - 9 000 zł
50 x 69,7 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "WIKTOR KORECKI"
Proweniencja