Zenek Martyniuk
6 000 - 9 000 zł
30 kwietnia 2020 godz. 15:30
6 000 - 9 000 zł
70 x 45 cm
gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. prawy bok: "THE KRASNALS‘ 2017"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Król jest tylko jeden / Zenek Martyniuk” / The Krasnals‘ 2017 / Whielki Krasnal
Datowanie
2017
Proweniencja: